warning: Creating default object from empty value in /modules/montharchive/montharchive.module on line 634.

Wrzesień 2017

Semaine du Goût sur TV5MONDE

Drodzy nauczyciele,
Polecamy Tydzień smaku na TV5MONDE
Prosimy również o przesłanie linków uczniom.
Więcej na www.tv5monde.com

Concours photo "Bleu Blanc Rouge Ça Bouge !"

Les élèves et les enseignants sont invités à participer à la 3ème édition du concours photo « Bleu, blanc, rouge ça bouge ! » Les photos sont à envoyer par l’internet avant le 22 octobre. La remise officielle des prix sera accompagnée d’un vernissage de photos participant au concours.

Warsztaty z Panią Laurence WÉRY z Uniwersytetu w Liège

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka francuskiego na warsztaty : Język francuski w Belgii, współczesny język francuski oraz wykorzystanie obrazu na zajęciach języka francuskiego które odbędą się 30 września w Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach 

Wrześniowe nowości z Francji

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami turystycznymi z Francji : malarstwo i muzyka w Paryżu, jesienne aktywności, święto gastronomii, pokazy iluminacji na katedrze w Strasburgu i wiele innych !

A voir absolument !

Zapraszamy na Fashion Week w Paryżu ! Najbardziej prestiżowe wydarzenie na planecie mody od 26 września do 3 października 2017. Nauka francuskiego: MODA - ćwiczenia na poziomie B1 i B2. KINO TV5MONDE: Pokaz wybitnych filmów z Isabelle Huppert w roli głównej.